STOP SCAMMERS. com

Scam letter(s) from Karina Kharchenko to Genio (Poland)

Letter 1
Cześć
Nie mogę się doczekać naszej komunikacji z Państwem.
Nazywam się Carina. Mam 29 lat, mieszkam sam. Nie mam dzieci i nigdy nie byłem żonaty. Mój wzrost to 168 cm, jak widać na zdjęciu. :)
Jestem zwykłą dziewczyną, pracuję, wykonuję prace domowe, chodzę na fitness kilka razy w tygodniu.
Moja praca związana jest ze sprzedażą. Jestem kierownikiem sprzedaży. Dlatego większość dnia spędzam jeżdżąc samochodem, robiąc zakupy i załatwiając papierkową robotę.
Przy takim harmonogramie trudno jest nawiązać życie osobiste. Nie chodzę do klubów i restauracji. Dlatego tak trudno kogoś spotkać. A w moim mieście są godne miejsca.
Mieszkam w Gorlovtsy, małym miasteczku na Ukrainie. Mam nadzieję, że to nie jest dla ciebie problem.
Postanowiłem więc spróbować poznać się przez Internet. Nie mogę jednak powiedzieć, że to był dobry pomysł. Zarejestrowałem się na kilku ukraińskich portalach randkowych.
Ale ludzie tam są zainteresowani tylko seksem. Nikt nie szuka niczego poważnego. Ciągle otrzymywałem wiadomości z różnymi ofertami seksu i odpowiednimi zdjęciami. Po prostu to ignoruje. Moim zdaniem umieszczanie nagich zdjęć w Internecie jest po prostu głupie.
Oczywiście rozumiem, że prawie każdy nie wykorzystuje swoich prawdziwych zdjęć. Dlatego poznanie normalnego mężczyzny jest dość trudne.
I mam nadzieję na poważny związek. Chcę poznać porządnego i rzetelnego człowieka. Kto jest gotowy i chce poważnego związku.
Wiek i wygląd nie są dla mnie ważne. Nie szukam sponsora ani nic takiego. Zawsze zwracam większą uwagę na zasady charakteru i życia.
Chcę prostego kobiecego szczęścia obok mojego ukochanego mężczyzny.
Po nieudanym doświadczeniu komunikowania się z ukraińskimi mężczyznami w Internecie, postanowiłem spróbować poznać mężczyznę z innego kraju.
Wprowadziłem datenasite do wyszukiwarki Google i otrzymałem kilka różnych linków do różnych serwisów randkowych.
I na jednym z linków znalazłem serwis randkowy
Musiałem napisać na stronie, że mieszkam w Polsce.
Opowiedz mi swoją historię, dlaczego wybrałeś randki internetowe? Jak długo próbowałeś znaleźć sobie dziewczynę?
Będzie dla mnie bardzo interesujące dowiedzieć się więcej o tobie. W końcu to moje pierwsze doświadczenie komunikowania się z mężczyzną z innego kraju.
Skończyłem z moim listem. Będzie musiał zostać przetłumaczony na język polski.
Prawie zapomniałam o swojej drodze, oprócz zdjęcia przesyłam Ci film. Możesz więc być pewien, że to ja na zdjęciach.
Mam nadzieję, że w zamian otrzymam od Ciebie podobny film. Miłego dnia. :)
Letter 2
Cieszę się, że otrzymałem odpowiedź.
Miałem nadzieję, że wyślesz mi film, jak już pisałem, w Internecie jest wiele fałszywych profili, ale chcę komunikować się z prawdziwą osobą.
Tak, we współczesnym świecie komunikacja przez e-mail nie jest najszybszym i najwygodniejszym sposobem, a aplikacji do komunikacji online jest wiele.
Ale ponieważ w mojej pracy prawie zawsze jeżdżę, teraz dużo wygodniej jest mi komunikować się przez e-mail. Poza tym wciąż niewiele o tobie wiem.
W przyszłości oczywiście będziemy mogli komunikować się w wygodniejszy sposób.
Jak już Ci pisałam szukam mężczyzny do poważnego związku. Nie chcę tracić czasu na jakieś gry. Bo trudno żyć z poczuciem samotności. Myślę, że rozumiesz, o czym mówię. Chcę, żeby ukochana osoba była blisko. Zasnąć i obudzić się w jego ramionach. Zrób kilka planów na przyszłość lub po prostu ciesz się jego uśmiechem.
Wierzę, że mogę spotkać osobę wierną i opiekuńczą i być szczęśliwą w przyszłości.
Jestem bardzo zainteresowany, aby dowiedzieć się więcej o twojej postaci. Jakie są twoje główne pozytywne i negatywne cechy? Jakie masz złe nawyki?
Nigdy nie paliłem ani nawet nie próbowałem papierosów. Chociaż wielu moich znajomych pali, moi rodzice wychowali mnie w taki sposób, że nawet nie chciałem spróbować palić.
Poza tym praktycznie nie piję alkoholu, oczywiście na wakacjach lub gdy spotykamy się ze znajomymi, mogę pić. Zwykle piję szampana lub martini.
Co do moich cech. Myślę, że pozytywne cechy będą zauważalne. Nie widzę powodu, by się chwalić. :)
Ale moją główną negatywną cechą jest to, że wszystko biorę bardzo blisko serca. Cokolwiek stanie się z moją rodziną lub przyjaciółmi, martwię się o to tak, jakby przydarzyło się to mnie. Intelektualnie rozumiem, że musisz być w stanie abstrahować od tego. Ale to nie działa, taką osobą jestem.
Chciałabym też napisać o wielu rzeczach. Ale nie chcę cię też nudzić wielkimi literami. Dlatego skończę swój list.
Miłego dnia. Z niecierpliwością czekam na Twój następny list. :)
Letter 3
Cześć
Miło znów otrzymać odpowiedź.
Uwielbiam to, że coraz więcej dowiadujemy się o sobie nawzajem. Mam nadzieję, że nasza komunikacja również Ci się spodoba.
Nie miałem nawet nadziei, że uda się spotkać tak interesującego człowieka. Pomimo tego, że komunikujemy się listownie, chcę, żebyś był ze mną szczery i otwarty.
Pomoże nam to szybciej się poznać i zrozumieć, czy jesteśmy dla siebie odpowiedni. Bardzo cenię szczerość w komunikacji, bo to najlepszy sposób na budowanie relacji.
Chciałbym wiedzieć, jak mija twój typowy dzień?
Na przykład budzę się o 6:40 rano. Biorę prysznic, piję kawę, jem lekką sałatkę i jadę do pracy. Mój dzień pracy zaczyna się o 8:00.
Jak już wiecie, cały dzień jestem na wycieczkach między różnymi sklepami. Piszę aplikacje i oferuję nowe produkty. Nie zawsze udaje Ci się nawet zjeść lunch. Mój dzień pracy kończy się o 20:00. Ale jeśli musisz jechać do innego miasta, taka podróż może zająć 1-2 dni.
Oczywiście tak długie podróże są wyczerpujące i po powrocie do domu myślisz tylko o tym, by jak najszybciej położyć się spać.
Chciałbym zmienić pracę. Ale trzeba płacić rachunki i jakoś sobie radzić.
Czy lubisz swoją pracę? Powiedz mi więcej o tym, co dokładnie robisz?
A w moim mieście trudno o dobrą pracę. Chociaż mam wyższe wykształcenie ekonomiczne, ukończyłem Instytut Gorlovka Międzyregionalnej Akademii Zarządzania Personelem. Jakie jest Twoje wykształcenie?
Nie mogę powiedzieć, że mój dyplom bardzo mi się w życiu przydał.
Ale myślę, że edukacja jest bardzo ważna. W końcu pomaga wszystkim w rozwoju osobistym.
Teraz planuję coś przekąsić, zrobić rosół, a na deser zafundować sobie tort malinowy.
Uwielbiam słodycze, ale rzadko je gotuję, jak każda dziewczyna muszę pilnować swojej sylwetki :)
Jakie są twoje ulubione potrawy? Czy zwykle gotujesz własne jedzenie lub jesz poza domem? Właśnie zadałem ci dzisiaj wiele pytań. :)
Poczekam na Twój list. Miłego dnia. PA pa. :)
Letter 4
Cześć
Miło znów zobaczyć twój list.
W ostatnim liście zadałem Ci wiele pytań. Dlatego dziś wręcz przeciwnie, chcę opowiedzieć więcej o sobie i swojej rodzinie.
Jest tylko powód, niedawno rozmawiałem z mamą przez telefon. Mieszka we wsi. Około godziny jazdy od mojego miasta.
Moja mama ma 51 lat i pracuje jako sprzedawczyni w lokalnym sklepie. Jest samotna i często dzwoni, żeby dowiedzieć się, jak mi idzie.
Rozwiedli się z moim ojcem dawno temu. Nie komunikuję się z nim i nawet nie wiem, gdzie teraz jest. Zostawił moją mamę, kiedy dopiero co się urodziłam. Aby moja matka mnie wychowała.
Mama wyszła za ojca wcześnie, skończyła 20 lat, a kiedy wyszła za mąż, była już w ciąży z moją starszą siostrą.
Mieszkali z ojcem tylko 3 lata. Zanim się urodziłem i ojciec opuścił rodzinę.
Myślę, że możesz sobie wyobrazić, jak trudno było mojej matce wychować dwie małe córeczki.
Ale zrobiła wszystko, co możliwe, żeby moja siostra i ja zawsze były pełne i ubrane. Aby zdobyć wykształcenie. I jestem jej bardzo wdzięczny.
Oczywiście żyliśmy biednie i patrząc na inne rodziny, w których byli oboje rodzice, obwiniałam się, że tata opuścił mamę.
Już z wiekiem zdałem sobie sprawę, że mój ojciec był po prostu niepoważny i samolubny. Po tym, jak mój ojciec, moja matka miała mężczyzn, próbowała budować relacje. Ale nic z tego nie wyszło.
A widząc jej przykład, chcę poznać naprawdę godną zaufania osobę i mieć szczęśliwą rodzinę. O tym marzę.
Okazuje się, że jest to dość smutny list. Ale takie jest życie... A ja jestem dumna i bardzo zakochana w mojej mamie.
Czy masz dużą rodzine? Chciałbym dowiedzieć się więcej o Twojej rodzinie i rodzaju związku.
Miłego dnia. Z niecierpliwością czekam na Twój następny list.
Letter 5
Wiesz, to wszystko jest naprawdę dziwne. Kiedy pisaliśmy w listach, kiedy tu pisaliśmy, wszystko Ci odpowiadało, opowiedziałeś mi o swoim życiu i pisałeś do mnie listy. Ale teraz nagle stałam się ostatnią suką ze zgniłą duszą. Czy tak powiedziałeś? Spójrz, jest tylko jedna prawdziwa prawda. A jeśli cię tu teraz nie ma, to nie znaczy, że prawda może się zmienić. Teraz mogę śmiało powiedzieć, że piszesz mi kompletne bzdury. nie wierzysz, że w ogóle istnieję, chociaż mówiłem, że mogę pokazać ci mój paszport, zwłaszcza jeśli zrobiłeś przelew, jestem pewien, że musiałbym osobiście odebrać te pieniądze. Powiedz mi, jak taka osoba może nie istnieć? Jest tylko jedno wytłumaczenie, teraz po prostu mnie obrażasz i piszesz te wszystkie bzdury. Chociaż możesz zachowywać się jak prawdziwy mężczyzna i dotrzymywać słowa! ale miejsce tego właśnie zacząłeś mnie obrażać. Nie możesz mi nawet wyjaśnić, co jest moją winą?
wytłumacz mi, dlaczego moja dusza jest zła? dlaczego słucham tych wszystkich słów od ciebie?
Z kolei mogę śmiało powiedzieć, że twoje słowa są bezwartościowe! I przepraszam, że nazywam cię mężczyzną. Nie jesteś tego warta. Teraz mam na to wszystkie dowody. W moim kraju tacy ludzie nazywani są „windbagami”. Tacy ludzie są pogardzani i nielubiani. I spotkałem cię. Spośród milionów ludzi poznałem ciebie. O mój Boże .
Wiesz, to nie ma znaczenia, teraz wszystko rozumiem. jeśli naprawdę żywisz do mnie uczucia. gdybyście naprawdę chcieli mi pomóc, zachowywalibyście się inaczej, moglibyśmy zadzwonić, żeby o tym porozmawiać. można było zobaczyć mój paszport. Ale widzę, że nie przejmujesz się tym wszystkim. Wszystko dlatego, że jesteś prawdziwym „nadmuchanym wiatrem” i nie odpowiadasz za swoje słowa. nie jesteś mężczyzną.
Letter 6
Więc naprawdę myślisz, że jesteś oszustem😄
Cóż, oczywiście według Twoich słów założyłem, że zwariowałeś, ale teraz jestem o tym zdecydowanie przekonany, że oszalałeś, nie mogę nawet znaleźć swoich słów
Ale bardzo się cieszę, że zrozumiałem, jaką jesteś teraz osobą.
ale ok, czego w ogóle chcesz, wyciągnąłem wnioski o tobie i myślę, że nie mamy już o czym rozmawiać
Created: 2021-12-10    Last updated: 2021-12-10    Views: 276
    

RANDOM SCAM EMAILS

Name: Becky Alfano
Age: 29
Name: Bonnie Mary Greenawalt
Age: 34
Name: Zhanna Zabanova
Age: 30
Name: Lou
Age: 32
Name: Lisa
Age: 31
Name: Irina Soloveva
Age: 27
Name: Chloe
Age: 31
Name: Louela Nacua
Age: 28
Name: Maurine Sanders
Age: 32
Name: Julia Stepanova
Age: 28
Name: Marina Bubyr
Age: 21
Name: Alina
Age: 30
Name: Dorice Bubuamah
Age: 30
Name: Oksana Saveleva
Age: 24
Name: Mary Oura
Age: 25